co NA prezent

Projekt  co NA prezent powstał w kuchni, podczas kolejnej rozmowy o tym co mamy kupić na prezent naszej mamie. W poszukiwaniu inspiracji ruszyliśmy do Internetu, który oferował gadżety, ekscytujące wyjazdy i chwilowe przeżycia. Chcieliśmy coś materialnego, niebanalnego, co będzie służyć mamie przez długie miesiące i lata. Nie mogliśmy znaleźć takich pomysłów na jednej stronie. Postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie każdy będzie mógł znaleźć dla ukochanych osób coś wyjątkowego, pięknego.

 

co NA prezent to nie tylko projekt, to zespół ludzi, którzy chcą rozwijać swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe i stworzyć niepowtarzalny sklep, z unikatową bazą prezentów. Każdego dnia poszukujemy nowych możliwości i pomysłów, które będą idealne dla osoby obdarowywanej.

 

Chcemy Wam dać to, czym sami byśmy obdarowali naszych bliskich. W naszym sklepie znajdziecie prezenty skrupulatnie przez nas wybrane. Są to rzeczy unikatowe, najwyższej jakości, wykonane przez sprawdzonych producentów. Wybieramy tylko to, co najlepsze, aby Wasi bliscy mogli dostać odrobinę szczęścia, gdy dajecie Im prezent.

 

Naszą misją jest pomagać innym w obdarowywaniu swoich  bliskich. Chcemy dostarczać naszym klientom oryginalne we wzornictwie, kojarzące się z luksusem propozycje, które mogą stanowić idealny prezent dla bliskich osób.

 

Naszą wizją jest stworzenie miejsca, które będzie zawierało niepowtarzalny i szyty na miarę prezent dla każdego, niezależnie od wieku, płci, gustu, czy okazji.