krem ultra nawilżający IN THE AIR

190,00 zł

Wybierz kosmetyki naturalne bez konserwantów, chemii oraz toksyn. Kosmetyki z lodówki to świeże ekstrakty roślinne, olejki eteryczne i absoluty, oleje i masła tłoczone na zimno. Zawierają drogocenne witaminy i minerały - cenny pokarm dla skóry chroniony przez ciemne szkło biofotoniczne i niską temperaturę lodówki.

Delikatny, nawilżający krem dla każdego rodzaju skóry, bezwzględu na wiek. Składa się z witamin, minerałów oraz dużej dawki kwasu hialuronowego. Stworzony z cennych olejów i ekstraktów roślinnych, aby skóra była dotlenione cały dzień. Wprawia w dobry nastrój dzięki zapachowi różowego lotosu, uważanego za najpiękniejszy zapach na świecie.

Więcej szczegółów

Prezent dla:Kobiety

Cenny koktajl dla Twojej skóry zawiera:

  • Oleje: olej z pestek kiwi, winogron, żurawiny, malin, czarnej porzeczki, czereśni oraz arbuza, odżywcze masło shea,
  • Ekstrakty: z owoców granatu, winogron, z miąższu liścia aloesu, z pestek grejpfruta, ze słodkiego migdała, z mleczka pszczelego,
  • Woda kwiatowa: z płatków kwiatu pomarańczy oraz sok z miąższu liści aloesu,
  • Witaminy oraz minerały: Witamina C (z olejów oraz ekstraktów), Witamina E (roślinna), Witamina B5 (naturalna), nawilżający kwas hialuronowy, betaina (nawilża),

Krem o energetyzującym oraz świeżym zapachu różowego lotosu, pomarańczy, cytryny, mandarynki, kwiatowo-owocowy.

Twój codzienny rytuał!

Krem przechowuj w lodówce maksymalnie 10 tygodni. Codziennie wyjmij chłodny krem i po odświeżeniu twarzy, należy delikatnie wklepać (nie wsmarowywać) w skórę.

W 100% polskie kosmetyki naturalne.